KOŃCOWA KLASYFIKACJA LIGI HALOWEJ

• autor: geloS10, 2016-02-25 20:09

W I lidze pierwsze miejsce z ubiegłego roku obronił zespół ANONIM. Wicemistrzem został GS LUDWIN, a trzecie miejsce zajęła drużyna RAFALSCY J.H.J.S. Puchar Ligi zdobył zespół COPACABANA, który w finale okazał się lepszy (dopiero po rzutach karnych) od RAFALSKICH J.H.J.S. Najlepszym zawodnikiem został PIOTR PASIECZNY (GS Ludwin), najlepszym bramkarzem ANDRZEJ MACIEŃKO (Rafalscy J.H.J.S.) a królem strzelców -ANDRZEJ CZUBACKI (GS Ludwin)

W II lidze najlepsza okazała się drużyna CZARNA MAMBA (życzymy jej udanych meczów za rok już w I lidze). Drugie miejsce zajął zespół z Lublina-PERŁA BOIZ, a trzecie CZARNE KONIE. Najlepszym zawodnikiem II ligi został WIKTOR ISKRA (The Miners), najlepszym bramkarzem PAWEŁ DEJKO (Czarna Mamba) a królem strzelców -SEBASTIAN SACZEWA (Czarna Mamba).

W rozwinięciu podane są końcowe tabele.

WYNIKI HALÓWKI Z OSTATNICH KOLEJEK

• autor: geloS10, 2016-02-25 18:30

W ostatni weekend rozegraliśmy już ostatnie mecze w Ludwińskiej Lidze Halowej 2016. W rozwinięciu znajdują się wyniki i strzelcy bramek z tych spotkań.

TERMINARZ (SOBOTA-NIEDZIELA 20-21.02.)

• autor: geloS10, 2016-02-17 22:29

W najbliższy weekend odbędą się ostatnie już mecze Ludwińskiej Halówki 2016. Z tego powodu nie ma możliwości przekładania spotkań! W sobotę 20 lutego zaczynamy o godz. 10.55, tego dnia odbędą się po dwie kolejki (+ mecze zaległe) w I i II lidze oraz półfinały Pucharu Ligi. W niedzielę rozpoczynamy rozgrywki o godz. 10.00. Oprócz spotkań ligowych oraz Finału Pucharu Ligi rozegrany zostanie III Turniej Oldbojów. Uroczyste zakończenie Ludwińskiej Ligi Halowej planowane jest na godz. 19.20

WYNIKI Z PUCHARU LIGI

• autor: geloS10, 2016-02-17 21:56

W Pucharze Ligi do półfinałów awansowały aż 2 zespoły z II ligi !!!  Czarna Mamba w ćwierćfinale po rzutach karnych wyeliminowała Młode Wilki, natomiast Czarne Konie na boisku przegrały z Anonimem 0:8, jednak w zespole aktualnego lidera I ligi zagrał zawodnik, który powinien pauzować za czerwoną kartkę otrzymaną we wcześniejszym meczu pucharowym z WKL i w tej sytuacji jest walkower na korzyść Czarnych Koni. Grono półfinalistów uzupełniają zespoły : Copacabana oraz Rafalscy J.H.J.S. Mecze półfinałowe odbędą się 20 lutego w sobotę.

pary półfinałowe:

1. CZARNE KONIE-COPACABANA

2. CZARNA MAMBA-RAFALSCY J.H.J.S.