dzisiaj: 4, wczoraj: 1013
ogółem: 1 020 961
statystyki szczegółowe
GMINNA LIGA HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ 2013
TERMINARZE, TABELE, STRZELCY
Lp |
Nazwa drużyny |
Nr szatni |
Nazwa drużyny |
Nr szatni |
Godz. meczu |
Wynik meczu |
1. |
KRAJZEGA |
27 |
KIWA JAKO TAKO |
17 |
13.00 |
1-0 |
2. |
WEEKEND |
26 |
NOWOGRÓD |
25 |
13.25 |
1-2 |
3. |
BRZOSTÓWKA |
17 |
SAMI SWOI |
27 |
13.50 |
1-3 |
4. |
NIE MA LIPY |
26 |
GP LUDWIN |
25 |
14.15 |
1-2 |
5. |
JUPIK TEAM |
17 |
ENERGY |
27 |
14.40 |
0-14 |
6. |
LUD-OLD-WIN |
26 |
CZARNA MAMBA |
25 |
15.05 |
2-0 |
|
MAGNETI MARELLI |
|
PAUZA |
|
|
|
I LIGA
Lp |
Nazwa drużyny |
Nr szatni |
Nazwa drużyny |
Nr szatni |
Godz. meczu |
Wynik meczu |
7. |
SKARBEK |
27 |
PUCHACZÓW |
17 |
15.30 |
0-5 |
8. |
DWORSJA |
26 |
MŁODE WILKI |
25 |
15.55 |
1-4 |
9. |
HIGHER LEVEL |
17 |
SMOKING |
27 |
16.20 |
1-6 |
10. |
ANONIM |
26 |
RED DEVILS |
25 |
16.45 |
7-0 |
11. |
ABIES |
17 |
FLY BOMBERS |
27 |
17.10 |
0-3 wo |
12. |
GS LUDWIN |
26 |
COPACABANA |
25 |
17.35 |
5-3 |
|
KIJANY |
|
PAUZA |
|
|
|
II LIGA
Lp |
Nazwa drużyny |
Nr szatni |
Nazwa drużyny |
Nr szatni |
Godz. meczu |
Wynik meczu |
1. |
MAGNETI |
27 |
NOWOGRÓD |
17 |
11.00 |
4-2 |
2. |
WEEKEND |
26 |
GP LUDWIN |
25 |
11.25 |
1-1 |
3. |
BRZOSTÓWKA |
17 |
KRAJZEGA |
27 |
11.50 |
3-1 |
4. |
NIE MA LIPY |
26 |
ENERGY |
25 |
12.15 |
2-1 |
5. |
JUPIK TEAM |
17 |
LUD-OLD-WIN |
27 |
12.40 |
1-9 |
6. |
KIWA JAKO TAKO |
26 |
CZARNA MAMBA |
25 |
13.05 |
1-1 |
|
SAMI SWOI |
|
PAUZA |
|
|
|
I LIGA
Lp |
Nazwa drużyny |
Nr szatni |
Nazwa drużyny |
Nr szatni |
Godz. meczu |
Wynik meczu |
7. |
ABIES |
27 |
PUCHACZÓW |
17 |
13.30 |
0-3 wo |
8. |
COPACABANA |
26 |
MŁODE WILKI |
25 |
13.55 |
3-1 |
9. |
ANONIM |
17 |
SMOKING |
27 |
14.20 |
9-1 |
10. |
DWORSJA |
26 |
RED DEVILS |
25 |
14.45 |
3-2 |
11. |
SKARBEK |
17 |
HIGHER LEVEL |
27 |
15.10 |
0-3 wo |
12. |
GS LUDWIN |
26 |
KIJANY |
25 |
15.35 |
7-0 |
|
FLY BOMBERS |
|
PAUZA |
|
|
|
II LIGA
Lp |
Nazwa drużyny |
Nr szatni |
Nazwa drużyny |
Nr szatni |
Godz. meczu |
Wynik meczu |
1. |
MAGNETI MARELLI |
27 |
SAMI SWOI |
17 |
13.00 |
3-2 |
2. |
WEEKEND |
26 |
ENERGY |
25 |
13.25 |
1-5 |
3. |
BRZOSTÓWKA |
27 |
CZARNA MAMBA |
17 |
13.50 |
3-3 |
4. |
NIE MA LIPY |
26 |
LUD-OLD-WIN |
25 |
14.15 |
5-4 |
5. |
GP LUDWIN |
17 |
NOWOGRÓD |
27 |
14.40 |
2-7 |
6. |
KIWA JAKO TAKO |
26 |
JUPIK TEAM |
25 |
15.05 |
7-1 |
|
KRAJZEGA |
|
PAUZA |
|
|
|
I LIGA
Lp |
Nazwa drużyny |
Nr szatni |
Nazwa drużyny |
Nr szatni |
Godz. meczu |
Wynik meczu |
7. |
RED DEVILS |
27 |
COPACABANA |
17 |
15.30 |
2-3 |
8. |
ABIES |
26 |
HIGHER LEVEL |
25 |
15.55 |
0-3wo |
9. |
SMOKING |
17 |
DWORSJA |
27 |
16.20 |
2-3 |
10. |
KIJANY |
26 |
FLY BOMBERS |
25 |
16.45 |
2-3 |
11. |
GS LUDWIN |
17 |
MŁODE WILKI |
27 |
17.10 |
2-4 |
12. |
SKARBEK |
26 |
ANONIM |
25 |
17.35 |
1-6 |
|
PUCHACZÓW |
|
PAUZA |
|
|
|
II LIGA
Lp |
Nazwa drużyny |
Nr szatni |
Nazwa drużyny |
Nr szatni |
Godz. meczu |
Wynik meczu |
1. |
LUD-OLD-WIN |
27 |
WEEKEND |
17 |
11.00 |
5-0 |
2. |
MAGNETI |
26 |
GP LUDWIN |
25 |
11.25 |
8-0 |
3. |
KRAJZEGA |
17 |
SAMI SWOI |
27 |
11.50 |
3-5 |
4. |
NOWOGRÓD |
26 |
ENERGY |
25 |
12.15 |
1-2 |
5. |
JUPIK TEAM |
17 |
BRZOSTÓWKA |
27 |
12.40 |
1-6 |
6. |
KIWA JAKO TAKO |
26 |
NIE MA LIPY |
25 |
13.05 |
0-2 |
|
CZARNA MAMBA |
|
PAUZA |
|
|
|
I LIGA
Lp |
Nazwa drużyny |
Nr szatni |
Nazwa drużyny |
Nr szatni |
Godz. meczu |
Wynik meczu |
7. |
DWORSJA |
27 |
SKARBEK |
17 |
13.30 |
2-2 |
8. |
COPACABANA |
26 |
SMOKING |
25 |
13.55 |
7-2 |
9. |
KIJANY |
17 |
MŁODE WILKI |
27 |
14.20 |
1-10 |
10. |
PUCHACZÓW |
26 |
FLY BOMBERS |
25 |
14.45 |
1-2 |
11. |
ANONIM |
17 |
ABIES |
27 |
15.10 |
3-0 wo |
12. |
GS LUDWIN |
26 |
RED DEVILS |
25 |
15.35 |
Mecz przełożony |
|
HIGHER LEVEL |
|
PAUZA |
|
|
|
Lp |
Nazwa drużyny |
Nr szatni |
Nazwa drużyny |
Nr szatni |
Godz. meczu |
|
1. |
|
27 |
|
17 |
13.00 |
4-0 |
2. |
|
26 |
|
25 |
13.25 |
4-1 |
3. |
|
17 |
|
27 |
13.50 |
3-1 |
4. |
|
26 |
|
25 |
14.15 |
2-2 |
5. |
|
27 |
|
17 |
14.40 |
1-1 |
6. |
|
26 |
|
25 |
15.05 |
6-4 |
Liga |
|
|
|
|
|
|
Puchar |
|
17 |
|
27 |
15.30 |
3-9 |
Puchar |
|
26 |
|
25 |
15.55 |
0-3 wo |
Lp |
Nazwa drużyny |
Nr szatni |
Nazwa drużyny |
Nr szatni |
Godz. meczu |
Wynik meczu |
7. |
KIJANY |
17 |
|
27 |
16.20 |
3-6 |
8. |
COPACABANA |
26 |
|
25 |
16.45 |
1-1 |
9. |
|
17 |
|
27 |
17.10 |
1-8 |
10. |
|
26 |
|
25 |
17.35 |
3-0 wo |
11. |
GS LUDWIN |
27 |
SMOKING |
17 |
17.55 |
4-0 |
Puchar |
|
26 |
|
25 |
18.20 |
7-0 |
Liga |
|
|
|
|
|
|
II LIGA
Lp. |
Nazwa drużyny |
szatnia |
Nazwa drużyny |
szatnia
|
Godz. |
Wynik meczu |
1. |
SAMI SWOI |
27 |
JUPIK TEAM |
17 |
11.00 |
10-2 |
2. |
KRAJZEGA |
26 |
CZARNA MAMBA |
25 |
11.25 |
2-2 |
3. |
GP LUDWIN |
17 |
LUD-OLD-WIN |
27 |
11.50 |
0-3 |
4. |
MAGNETI |
26 |
ENERGY |
25 |
12.15 |
3-6 |
5. |
WEEKEND |
27 |
BRZOSTÓWKA |
17 |
12.40 |
1-4 |
6. |
KIWA JAKO TAKO |
26 |
NOWOGRÓD |
25 |
13.05 |
0-6 |
Liga |
NIE MA LIPY |
|
PAUZA |
|
|
|
Puchar |
SAMI SWOI |
27 |
BRZOSTÓWKA |
17 |
13.30 |
1-7 |
Puchar |
KIWA JAKO TAKO |
26 |
GP LUDWIN |
25 |
13.55 |
4-3 |
Puchar |
NIE MA LIPY |
27 |
WEEKEND |
17 |
14.20 |
4-1 |
Puchar |
KRAJZEGA |
26 |
KIJANY |
25 |
14.45 |
1-6 |
I LIGA
Lp |
Nazwa drużyny |
Nr szatni |
Nazwa drużyny |
Nr szatni |
Godz. meczu |
Wynik meczu |
7. |
SKARBEK |
17 |
GS LUDWIN |
27 |
15.10 |
0-5 |
8. |
RED DEVILS |
26 |
KIJANY |
25 |
15.35 |
2-3 |
9. |
MŁODE WILKI |
17 |
SMOKING |
27 |
16.00 |
3-0 |
10. |
FLY BOMBERS |
26 |
ANONIM |
25 |
16.25 |
0-0 |
11. |
PUCHACZÓW |
|
HIGHER LEVEL |
|
Mecz |
przełożony |
Puchar |
RED DEVILS |
26 |
SMOKING |
27 |
16.50 |
2-3 |
Liga |
DWORSJA |
|
PAUZA |
|
|
|
Lp |
Nazwa drużyny |
Nr szatni |
Nazwa drużyny |
Nr szatni |
Godz. meczu |
|
1. |
|
27 |
|
17 |
13.00 |
1-7 |
2. |
|
26 |
|
25 |
13.25 |
3-2 |
3. |
|
17 |
|
27 |
13.50 |
10-1 |
4. |
|
26 |
|
25 |
14.15 |
3-0 |
5. |
|
17 |
|
27 |
14.40 |
3-2 |
6. |
|
26 |
|
25 |
15.05 |
3-0 |
Liga |
|
|
|
|
|
|
Puchar |
|
17 |
|
27 |
15.30 |
2-5 |
Puchar |
|
25 |
|
26 |
15.55 |
1-0 |
Lp |
Nazwa drużyny |
Nr szatni |
Nazwa drużyny |
Nr szatni |
Godz. meczu |
Wynik meczu |
Mecz zaległy |
GS LUDWIN |
17 |
|
27 |
16.20 |
4-0 |
10. |
PUCHACZÓW |
26 |
|
25 |
16.45 |
2-5 |
11. |
|
17 |
|
27 |
17.10 |
0-3 wo |
12. |
|
26 |
|
25 |
17.35 |
1-2 |
13. |
RED DEVILS |
17 |
SMOKING |
27 |
18.00 |
1-3 |
14. |
|
26 |
|
25 |
18.25 |
0-4 |
Liga |
|
|
|
|
|
|
Puchar 1/16 |
|
17 |
|
27 |
18.50 |
1-0 |
Lp |
Nazwa drużyny |
Nr szatni |
Nazwa drużyny |
Nr szatni |
Godz. meczu |
|
1. |
|
27 |
|
17 |
11.00 |
1-2 |
2. |
|
26 |
|
25 |
11.25 |
1-4 |
3. |
|
17 |
|
27 |
11.50 |
2-2 |
4. |
|
26 |
|
25 |
12.15 |
3-0 |
5. |
|
27 |
|
17 |
12.40 |
11-0 |
Puchar 1/16 |
MŁODE WILKI |
26 |
|
25 |
13.05 |
1-0 |
Puchar 1/16 |
|
17 |
|
27 |
13.30 |
4-0 |
Lp |
Nazwa drużyny |
Nr szatni |
Nazwa drużyny |
Nr szatni |
Godz. meczu |
Wynik meczu |
Puchar 1/16 |
|
25 |
NIE MA LIPY |
26 |
13.55 |
1-2 |
9. |
|
17 |
|
27 |
14.20 |
3-0 |
10. |
|
25 |
|
26 |
14.45 |
8-3 |
11. |
|
17 |
|
27 |
15.10 |
0-6 |
12. |
CZARNA MAMBA |
25 |
JUPIK TEAM |
26 |
15.35 |
6-1 |
13. |
|
27 |
|
17 |
16.00 |
2-0 |
14. |
|
25 |
|
26 |
16.25 |
0-5 |
Lp |
Nazwa drużyny |
Nr szatni |
Nazwa drużyny |
Nr szatni |
Godz. meczu |
|
1. |
|
17 |
|
27 |
13.00 |
2-7 |
2. |
|
26 |
|
25 |
13.25 |
14-0 |
3. |
|
17 |
|
27 |
13.50 |
1-4 |
4. |
NIE MA LIPY |
26 |
|
25 |
14.15 |
4-2 |
5. |
|
17 |
|
27 |
14.40 |
4-0 |
6. |
|
26 |
|
25 |
15.05 |
1-6 |
Liga |
|
|
|
|
|
|
Lp |
Nazwa drużyny |
Nr szatni |
Nazwa drużyny |
Nr szatni |
Godz. meczu |
Wynik meczu |
Mecz zaległy |
|
17 |
|
27 |
15.30 |
2-5 |
8. |
|
26 |
|
25 |
15.55 |
0-3 wo |
9. |
|
17 |
|
27 |
16.20 |
4-2 |
10. |
|
26 |
|
25 |
16.45 |
0-0 |
11. |
SKARBEK |
17 |
SMOKING |
27 |
17.10 |
1-5 |
12. |
|
26 |
|
25 |
17.35 |
3-2 |
Liga |
|
|
|
|
|
|
Liga |
|
|
|
|
|
|
Puchar 1/8 |
ENERGY |
27 |
|
17 |
17.50 |
3-0 wo |
Puchar 1/8 |
|
26 |
|
25 |
18.15 |
4-3 |
Puchar 1/8 |
|
27 |
|
17 |
18.40 |
10-2 |
Lp. |
Nazwa drużyny |
szatnia |
Nazwa drużyny |
szatnia
|
Godz. |
|
1. |
|
27 |
|
17 |
11.00 |
5-1 |
2. |
|
26 |
|
25 |
11.25 |
3-5 |
3. |
|
17 |
|
27 |
11.50 |
5-7 |
4. |
|
26 |
|
25 |
12.15 |
4-3 |
5. |
|
27 |
|
17 |
12.40 |
1-5 |
6. |
JUPIK |
26 |
|
25 |
13.05 |
1-14 |
Liga |
|
|
|
|
|
|
Lp |
Nazwa drużyny |
Nr szatni |
Nazwa drużyny |
Nr szatni |
Godz. meczu |
Wynik meczu |
7. |
KIJANY |
17 |
|
27 |
13.30 |
0-3 wo |
8. |
ANONIM |
26 |
|
25 |
13.55 |
5-4 |
9. |
|
27 |
|
17 |
14.20 |
3-0 |
10. |
|
26 |
|
25 |
14.45 |
2-10 |
11. |
PUCHACZÓW |
27 |
GS LUDWIN |
17 |
15.10 |
2-7 |
Liga |
|
|
|
|
|
|
Puchar ćwierćfinał |
|
26 |
|
25 |
15.35 |
4-1 |
Puchar ćwierćfinał |
|
27 |
|
17 |
16.00 |
0-5 |
Puchar ćwierćfinał |
|
26 |
|
25 |
16.25 |
2-2 2-3 (k) |
Puchar ćwierćfinał |
|
27 |
|
17 |
16.50 |
2-2 2-1 (k) |
Lp |
Nazwa drużyny |
Nr szatni |
Nazwa drużyny |
Nr szatni |
Godz. meczu |
|
1. |
|
17 |
|
27 |
16.00 |
0-4 |
2. |
|
26 |
|
25 |
16.25 |
5-1 |
3. |
|
27 |
|
17 |
16.50 |
1-1 |
4. |
|
26 |
|
25 |
17.15 |
4-4 |
5. |
|
17 |
|
27 |
17.40 |
0-0 |
|
NIE MA LIPY |
|
|
|
|
Mecz przełożony |
|
|
|
|
|
|
|
I LIGA
Lp |
Nazwa drużyny |
Nr szatni |
Nazwa drużyny |
Nr szatni |
Godz. meczu |
Wynik meczu |
6. |
|
26 |
|
25 |
18.05 |
3-0 wo |
7. |
|
17 |
|
27 |
18.30 |
1-6 |
8. |
|
26 |
|
25 |
18.55 |
0-1 |
9. |
|
17 |
|
27 |
19.20 |
0-3 wo |
10. |
|
25 |
|
26 |
19.45 |
4-1 |
LIGA |
|
|
|
|
|
|
LIGA |
|
|
|
|
|
|
Lp |
Nazwa drużyny |
Nr szatni |
Nazwa drużyny |
Nr szatni |
Godz. meczu |
|
Mecz zaległy |
|
26 |
|
25 |
12.35 |
|
2. |
|
27 |
|
17 |
13.00 |
|
3. |
|
26 |
|
25 |
13.25 |
|
4. |
|
17 |
|
27 |
13.50 |
|
5. |
|
26 |
|
25 |
14.15 |
|
6. |
|
17 |
|
27 |
14.40 |
|
7. |
|
26 |
|
25 |
15.05 |
|
Liga |
|
|
|
|
|
|
Lp |
Nazwa drużyny |
Nr szatni |
Nazwa drużyny |
Nr szatni |
Godz. meczu |
Wynik meczu |
8. |
COPACABANA |
17 |
|
27 |
15.30 |
3-1 |
9. |
SMOKING |
26 |
|
25 |
15.55 |
1-1 |
10. |
|
17 |
|
27 |
16.20 |
1-5 |
11. |
|
26 |
|
25 |
16.45 |
0-1 |
12. |
RED DEVILS |
17 |
PUCHACZÓW |
27 |
17.10 |
2-7 |
Liga |
|
|
|
25 |
|
|
Liga |
|
|
|
|
|
|
Puchar półfinał |
|
26 |
|
25 |
17.35 |
|
Puchar półfinał |
|
17 |
|
27 |
18.00 |
|
II LIGA
Lp. |
Nazwa drużyny |
szatnia |
Nazwa drużyny |
szatnia
|
Godz. |
Wynik meczu |
1. |
GP LUDWIN |
27 |
JUPIK TEAM |
17 |
11.00 |
7-3 |
2. |
MAGNETI |
26 |
WEEKEND |
25 |
11.25 |
4-0 |
3. |
CZARNA MAMBA |
17 |
ENERGY |
27 |
11.50 |
0-4 |
4. |
KIWA JAKO TAKO |
26 |
SAMI SWOI |
25 |
12.15 |
0-3 |
5. |
NIE MA LIPY |
27 |
NOWOGRÓD |
17 |
12.40 |
5-0 |
6. |
KRAJZEGA |
26 |
LUD-OLD-WIN |
25 |
13.05 |
2-3 |
Liga |
BRZOSTÓWKA |
|
PAUZA |
|
|
|
I LIGA
Lp |
Nazwa drużyny |
Nr szatni |
Nazwa drużyny |
Nr szatni |
Godz. meczu |
Wynik meczu |
7. |
COPACABANA |
17 |
KIJANY |
27 |
13.50 |
3-0 wo |
8. |
MŁODE WILKI |
26 |
ANONIM |
25 |
14.15 |
0-2 |
9. |
GS LUDWIN |
17 |
DWORSJA |
27 |
14.40 |
1-3 |
10. |
FLY BOMBERS |
26 |
SKARBEK |
25 |
15.05 |
3-1 |
11. |
HIGHER LEVEL |
17 |
RED DEVILS |
27 |
15.30 |
0-3 wo |
12. |
SMOKING |
26 |
PUCHACZÓW |
25 |
15.55 |
|
PUCHAR FINAŁ |
MŁODE WILKI |
27 |
ANONIM |
17 |
16.20 |
|
TABELA KOŃCOWA I LIGI
MIEJSCE |
DRUŻYNA |
MECZE |
PUNKTY |
Z |
R |
P |
BRAMKI |
1 |
ANONIM |
11 |
31 |
10 |
1 |
0 |
53-9 |
2 |
MŁODE WILKI |
11 |
27 |
9 |
0 |
2 |
42-11 |
3 |
FLY BOMBERS |
11 |
23 |
7 |
2 |
2 |
24-14 |
4 |
GS LUDWIN |
11 |
21 |
7 |
0 |
4 |
40-16 |
5 |
COPACABANA |
11 |
20 |
6 |
2 |
3 |
35-20 |
6 |
DWORSJA |
11 |
17 |
5 |
2 |
4 |
26-26 |
7 |
SMOKING |
11 |
16 |
5 |
1 |
5 |
28-31 |
8 |
PUCHACZÓW |
11 |
14 |
4 |
2 |
5 |
30-28 |
9 |
HIGHER LEVEL |
11 |
9 |
3 |
0 |
8 |
17-48 |
10 |
RED DEVILS |
11 |
6 |
2 |
0 |
9 |
17-44 |
11 |
SKARBEK |
11 |
5 |
1 |
2 |
8 |
9-36 |
12 |
KIJANY |
11 |
3 |
1 |
0 |
10 |
10-48 |
NAJLEPSI STRZELCY:
23- Sawicki Łukasz (COPACABANA)
19- Czubacki Andrzej (GS LUDWIN), Tarczyluk Adrian (ANONIM)
12-Trajnowicz Kamil (SMOKING)
TABELA KOŃCOWA II LIGI
MIEJSCE |
DRUŻYNA |
MECZE |
PUNKTY |
Z |
R |
P |
BRAMKI |
1 |
NIE MA LIPY |
12 |
31 |
10 |
1 |
1 |
68-17 |
2 |
ENERGY |
12 |
31 |
10 |
1 |
1 |
53-12 |
3 |
SAMI SWOI |
12 |
28 |
9 |
1 |
2 |
46-27 |
4 |
MAGNETI MARELLI |
12 |
27 |
9 |
0 |
3 |
54-31 |
5 |
LUD-OLD-WIN |
12 |
25 |
8 |
1 |
3 |
48-22 |
6 |
NOWOGRÓD |
12 |
20 |
6 |
2 |
4 |
38-26 |
7 |
BRZOSTÓWKA |
12 |
15 |
4 |
3 |
5 |
32-28 |
8 |
KRAJZEGA |
12 |
13 |
4 |
1 |
7 |
38-39 |
9 |
CZARNA MAMBA |
12 |
13 |
3 |
4 |
5 |
25-26 |
10 |
KIWA JAKO TAKO |
12 |
11 |
3 |
2 |
7 |
18-29 |
11 |
GP LUDWIN |
12 |
7 |
2 |
1 |
9 |
15-49 |
12 |
WEEKEND |
12 |
4 |
1 |
1 |
10 |
13-48 |
13 |
JUPIK TEAM |
12 |
0 |
0 |
0 |
12 |
11-106 |
NAJLEPSI STRZELCY:
27- Grochowski Paweł (NIE MA LIPY)
26 gole - Szalast Paweł (ENERGY)
21- Bodzak Jarosław (LUD-OLD-WIN)
17 - Bogusz Łukasz (MAGNETI MARELLI)
15- Saczewa Sebastian (CZARNA MAMBA), Karczmarczyk Mateusz (SAMI SWOI)
14 -Rabos Emil (NOWOGRÓD)
13- Ludwikowski Patryk (MAGNETI MARELLI), Woźniak Daniel (KRAJZEGA), Karwacki Paweł (NOWOGRÓD)
12-Najda Jakub (NIE MA LIPY)
I LIGA
ZWYCIĘZCA I LIGI: ANONIM
KRÓL STRZELCÓW: ŁUKASZ SAWICKI (COPACABANA)
NAJLEPSZY BRAMKARZ: MAREK KOWALIK (ANONIM)
ZWYCIĘZCA PUCHARU LIGI: ANONIM
ZWYCIĘZCA II LIGI: NIE MA LIPY
KRÓL STRZELCÓW: PAWEŁ GROCHOWSKI (NIE MA LIPY)
WYRÓŻNIAJĄCY SIĘ BRAMKARZ: PAWEŁ DEJKO (CZARNA MAMBA)
NAJMŁODSZY BRAMKARZ II LIGI: DOMINIK LIPSKI-11 LAT (JUPIK TEAM)
GLKS Michów | 2:2 | Ludwiniak Ludwin |
2015-04-12, 16:00:00 |
||
oceny zawodników » |
A-klasa » Lublin III | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 16 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|