statystyki szczegółowe

Aktualności

LUDWINIAK LUDWIN-TUR MILEJÓW 6:3

• autor: __bullet__, 2014-02-23 22:24

Zwycięstwem 6:3 zakończyło się nasze dzisiejsze spotkanie towarzyskie z aktualnym wiceliderem A klasy-Turem Milejów. Jak to ostatnio bywa w meczach z tym przeciwnikiem nie było naszego bramkarza Andrzeja Macieńko. Zastępowali go na zmianę zawodnicy z pola: Konrad Broński i Piotr Mika. Do przerwy po wyrównanej grze remisowaliśmy 2:2. Bramki w tej części spotkania zdobyli dla nas Karol Sobów i Paweł Chochowski.

Na początku drugiej połowy goście zdobyli swoją ostatnią bramkę w tym meczu. Za chwilę wyrównał wprowadzony po przerwie Karol Karasiński.Niedługo potem świetne podanie Karola Sobówa wykorzystał Paweł Chochowski strzelając bramkę na 4:3 dla nas. Paweł zdołał jeszcze strzelić swojego trzeciego gola w tym meczu. Wynik na 6:3 ustalił Karol Karasiński po dokładnym dorzuceniu piłki z narożnika pola karnego przez Pawła Chochowskiego.

LUDWINIAK LUDWIN - TUR MILEJÓW 6:3 (2:2)
Bramki
: K.Sobów, Paweł Chochowski 3, K.Karasiński 2
Ludwiniak: K.Broński, A.Pikul, P.Mika, G.Lipski, Ł.Koza, K.Sobów, G.Szymaniak, P.Pasieczny, P.Czubacki, G.Sajnaj, P.Chochowski. Ponadto zagrali:K.Karasiński, K.Niziołek, T.Dziadko, D.Karasiński, P.Szalast

Za tydzień w niedzielę sparujemy z Tajfunem Ostrów Lubelski. Godzina meczu  jeszcze nie jest znana.