Aktualności

POGOŃ 07 LUBARTÓW-LUDWINIAK LUDWIN 1:0

• autor: __bullet__, 2014-04-13 22:17

NIEUDANY POCZĄTEK W RUNDZIE REWANŻOWEJ

Niestety pierwszy mecz w rundzie wiosennej zakończył się naszą porażką 0:1. Tym samym zawodnicy Pogoni zrewanżowali nam się za jesienną przegraną 0:2 w Ludwinie.Gospodarze zdobyli zwycięską bramkę po strzale z rzutu wolnego w ostatniej minucie pierwszej połowy. Mimo stworzenia przez graczy Ludwiniaka kilku dogodnych sytuacji do zdobycia bramki nie udało się wykorzystać żadnej z nich. Trzeba jednak przyznać,że był to przeciętny mecz w naszym wykonaniu, na pewno stać nas na lepszą grę.

POGOŃ 07 LUBARTÓW-LUDWINIAK LUDWIN   1:0 (1:0)