LUDWINIAK LUDWIN-POGOŃ 07 PERŁA 8-2

• autor: geloS10, 2014-08-09 09:18

Przedostatni sparing przed ligą zakończył się naszym wysokim zwycięstwem. Cieszy wysoka forma Grześka Szymaniaka , który strzelił 3 bramki a raz zagrał koledze na pustą bramkę, samemu spokojnie mogąc umieścić piłkę w siatce po minięciu bramkarza. Wielką ochotę do gry wykazywał Paweł Chochowski, który brał udział w wielu akcjach. Dwie bramki zdobył Karol Karasiński. Ogólnie nieźle wyglądała nasza gra, potrafiliśmy w środku pola wymienić sporo podań by w pewnym momencie uruchomić celnym zagraniem napastników (przykładem piękna asysta Piotrka Pasiecznego przy bramce strzelonej głową przez G.Szymaniaka). W defensywie również nieźle to wszystko wyglądało.Trener mógł też trochę poeksperymentować ze składem i z pozycjami na boisku bo miał do dyspozycji 16 zawodników.

Ludwiniak:S.Skorupski,J.Nastaj,A.Majcher,P.Szalast,P.Pasieczny,K.Sobów,P.Chochowski,K.Karasiński,

G.Sajnaj,G.Szymaniak,W.Pasiak,K.Szymaniak,W.Kruk,G.Romańczuk (junior),K.Guz (junior),M.Grzesiuk

LUDWINIAK LUDWIN-POGOŃ 07 PERŁA

G.Szymaniak 3