TUR MILEJÓW-LUDWINIAK LUDWIN 3:4

• autor: ..., 2014-08-10 22:31

W ostatnim sprawdzianie przed ligą wygraliśmy w Milejowie z Turem 4:3. Bramki dla Ludwiniaka strzelili: G.Szymaniak x 2, W.Pasiak i P.Pasieczny (w ostatniej minucie)

Skład z dzisiejszego spotkania:

M.Marzec-A.Pikul,J.Nastaj,K.Niziołek,K.Karasiński,D.Karasiński,P.Pasieczny,

G.Sajnaj,G.Szymaniak,W.Pasiak oraz P.Majewski,W.Kruk,którzy dojechali w trakcie meczu

Wynik może cieszyć, chociaż ważniejsze będą wyniki w lidze! Gra momentami niezła chociaż wiele trzeba jeszcze poprawić. Nie możemy znowu dopuścić do sytuacji, w której wygrywamy z czołowymi zespołami naszej grupy (przykładem Błękit Cyców czy właśnie Tur Milejów) w sparingach a w ligowych meczach przegrywamy.

Nie mogą również powtarzać się takie sytuacje jak dzisiaj, gdzie jedziemy na sparing w 10 (łącznie z trenerem). Dobrze chociaż, że w trakcie spotkania dwóch zawodników dojechało i mogliśmy grać w jedenastu. Dlaczego w czwartkowym sparingu może nas być 16 a w niedzielę już nie? Więcej odpowiedzialnego zachowania Panowie! Jeżeli nie może kogoś być na meczu niech poinformuje wcześniej o tym trenera, wtedy będzie można dobrać do składu kogoś z juniorów. Unikniemy wtedy nerwów tych, którzy akurat są do dyspozycji trenera a druga korzyść będzie taka, że juniorzy będą  mieć okazję ogrywać się w seniorach. Pamiętajmy o tym na przyszłość!