Aktualności

HURAGAN SIOSTRZYTÓW-LUDWINIAK LUDWIN 2:4 (1:0)

• autor: geloS10, 2014-08-27 10:06

WYGRANA NA TRUDNYM TERENIE W SIOSTRZYTOWIE

W drugiej kolejce podopieczni trenera Mariusza Marca pokonali 4:2 na wyjeździe zespół z Siostrzytowa. Jak zwykle było tam ciężko. Do przerwy przegrywaliśmy 0:1 po ładnym uderzeniu zza pola karnego zawodnika gospodarzy. Mogliśmy przegrywać nawet więcej bo to zawodnicy Huraganu stwarzali sobie kolejne sytuacje pod naszą bramką (raz na nasze szczęście piłka po strzale rywala zatrzymała się w błocie na linii bramkowej). W drugiej połowie wejście na boisko Piotrka Pasiecznego całkowicie odmieniło naszą grę.Dobrą zmianę dał również Kamil Szymaniak zastępując na prawej obronie Pawła Szalasta. Od tego momentu zaczęliśmy stopniowo przejmować inicjatywę w tym meczu. Najpierw w zamieszaniu podbramkowym do wyrównania doprowadził Wojtek Pasiak. Niedługo potem Piotr Pasieczny strzałem głową pokonał bramkarza gospodarzy i objęliśmy prowadzenie Zawodnicy Huraganu zdołali jednak wyrównać. Gra do końca Ludwiniaków przyniosła efekty. Najpierw ładnym technicznym strzałem popisał się Paweł Chochowski i drugi raz objęliśmy prowadzenie w meczu. Wynik spotkania na 4:2 ustalił Piotr Pasieczny pokonując bramkarza rywali strzałem z dystansu.

SKŁAD:  P.Mika-P.Szalast (K.Szymaniak),A.Pikul,K.Broński,J.Nastaj,W.Kruk