Aktualności

TAJFUN OSTRÓW LUB.-LUDWINIAK LUDWIN 3:2 (3:1)

• autor: geloS10, 2014-09-08 22:43

PIERWSZA PORAŻKA

W 4 kolejce Ludwiniak Ludwin przegrał na wyjeździe z Tajfunem 2:3. Mimo dobrego początku i pięknej bramce Grześka Szymaniaka po asyście Karola Karasińskiego zbyt długo nie cieszyliśmy się z prowadzenia. Rywale bardzo szybko wyrównali i jeszcze przed końcem pierwszej połowy Grzegorz Skorupa dołożył dwa trafienia. Po raz kolejny nie radzimy sobie z tym zawodnikiem. W drugiej części spotkania kontaktową bramkę dla nas strzelił Karol Karasiński dając nadzieję na korzystny wynik. Warto odnotować także dwie sytuacje w drugiej połowie meczu , gdzie najpierw Grzesiek Szymaniak został sfaulowany przez bramkarza Tajfuna w polu karnym oraz w podobnej sytuacji nieprawidłowo powstrzymywany był Paweł Chochowski. Spokojnie sędzia mógł podyktować przynajmniej jeden rzut karny, ale gwizdek milczał w obu tych sytuacjach. Trzeba przyznać jednak, że zawodnicy z Ostrowa byli bardziej zdeterminowani w tym meczu,grali prostą piłkę ,która wystarczyła im do zwycięstwa. W niedzielnym spotkaniu w barwach Ludwiniaka zadebiutował Arek Majcher, który wszedł na boisko za kontuzjowanego Jarka Nastaja.

SKŁAD:  P.Mika-P.Szalast,W.Kruk,Ł.Koza,J.Nastaj (A.Majcher),K.Niziołek,P.Pasieczny,

W.Pasiak(D.Karasiński),K.Karasiński,G.Sajnaj (P.Chochowski),G.Szymaniak.