Aktualności

VICTORIA RYBCZEWICE-LUDWINIAK LUDWIN 1:1 (1:1)

• autor: geloS10, 2014-10-09 18:37

SPRAWIEDLIWY REMIS

Z trudnego terenu z Rybczewic drużyna Ludwiniaka Ludwin przywiozła 1 punkt. Gospodarze podtrzymali passę nieprzegranych meczów u siebie. Dla przypomnienia Tajfun prowadził tam już 3:0 aby ostatecznie mecz zremisować! Dwie bramki zostały strzelone w pierwszej połowie meczu. Najpierw wrzucenie piłki w nasze pole karne po rzucie wolnym uderzeniem głową na gola zamienił napastnik Victorii (dodajmy,że nie kryty, także żal tej bramki podwójnie). Niedługo potem nastąpiło wyrównanie po golu samobójczym: Paweł Chochowski z prawej strony  idealnie dograł piłkę na długi słupek do zamykającego akcję Karola Karasińskiego,który nieczysto trafił w piłkę ale jednocześnie nabijając obrońcę gospodarzy i futbolówka ostatecznie wpadła do bramki. W drugiej części spotkania oba zespoły miały swoje sytuacje,najgroźniejsze z nich to strzał w słupek rywali a z naszej strony uderzenie w poprzeczkę. Pozostałe strzały były mocno niecelne, po których trzeba było szukać piłki między drzewami w parku. Nierówne boisko na pewno nie sprzyjało. Warto odnotować czerwoną kartkę (po dwóch żółtych za celowe zagrania ręką po których piłka dwa razy wpadała do naszej bramki) dla wprowadzonego w drugiej połowie zawodnika z Rybczewic. Niecodzienna sytuacja, z takimi zagraniami to na siatkówkę:). Swój pierwszy występ w bieżącym sezonie na prawej obronie zanotował Grzegorz Lipski, który zmienił w drugiej połowie kontuzjowanego Wojtka Kruka. Grzesiek dał dobrą zmianę, nie dał pograć zawodnikowi,którego krył a raz podłączył się do akcji ofensywnej którą zakończył celnym uderzeniem na bramkę. Strzał był z dość ostrego kąta i dobrze ustawiony bramkarz Victorii złapał piłkę.

SKŁAD:  P.Mika-A.Pikul,W.Kruk (G.Lipski),K.Broński,P.Pasieczny,K.Niziołek (D.Karasiński)
P.Chochowski,W.Pasiak,K.Karasiński,G.Sajnaj ,G.Szymaniak.