dzisiaj: 1004, wczoraj: 45
ogółem: 1 020 948
statystyki szczegółowe
Pierwsze punkty w I Lidze stracił Anonim, który zremisował 0:0 z GS Ludwin. Młode Wilki po zwycięstwie 1:0 z Copacabaną zajmują 3 miejsce w tabeli. W następnej kolejce zagrają z Fly Bombers o miejsce 2.
W II Lidze po porażce 0:1 zespołu Galacticos z Czarną Mambą zapewnione mistrzostwo mają zawodnicy Drewniaków.
9 KOLEJKA (SOBOTA, 31.01.2015)
I LIGA
1. COPACABANA - MŁODE WILKI 0:1 P.Pasieczny
2. RAFALSCY J.H.J.S. - WKL 2:3 M.Staniak,J.Macieńko-P.Chochowski 2,D.Rusek
3. GS LUDWIN - ANONIM 0:0
PUCHAR LIGI
1. RAFALSCY J.H.J.S. - EKO BUD 1:5 P.Staniak-G.Bronowicki 2,K.Niziołek,G.Szymaniak,samob.
2. FLY BOMBERS - GS LUDWIN 2:1 K.Sobów, G.Czerniak-R.Kalinowski
TABELA PO 9 (niepełnych) KOLEJKACH
MIEJSCE | ZESPÓŁ | PUNKTY | Z | R | P | BRAMKI |
1 | ANONIM | 16 | 5 | 1 | 0 | 17:3 |
2 | FLY BOMBERS | 12 | 4 | 0 | 2 | 17:15 |
3 | MŁODE WILKI | 11 | 3 | 2 | 0 | 10:5 |
4 | COPACABANA | 7 | 2 | 1 | 3 | 11:13 |
5 | GS LUDWIN | 6 | 1 | 3 | 2 | 5:7 |
6 | EKO BUD | 5 | 1 | 2 | 3 | 9:13 |
7 | RAFALSCY J.H.J.S | 4 | 1 | 1 | 4 | 7:13 |
8 | WKL | 3 | 1 | 0 | 4 | 12:19 |
NAJLEPSI STRZELCY PO 9 (niepełnej) KOLEJCE:
7- P.Chochowski (WKL)
5-G.Skorupa, S.Ryć (FLY BOMBERS), K.Bujak (ANONIM)
4- Ł.Wywrocki (COPACABANA),M.Janeczko (EKO BUD)
3-W.Pasiak (MŁODE WILKI), Ł.Sawicki, M.Kędzierski (COPACABANA),M.Zielony,J.Tymosiak (ANONIM), A.Czubacki (GS LUDWIN), J.Pawelec (FLY BOMBERS)
9 KOLEJKA (SOBOTA, 31.01.2015)
II LIGA
1. CZARNA MAMBA-TIC-TAC 0:0
2. MALIBU-BARBARIANS 0:6 P.Stachal 3, D.Karasiński 2,K.Tyszczuk
3. CZARNA MAMBA-GALACTICOS 1:0 F.Ogórek mecz zaległy
4. FC ZEZULIN-DREWNIAKI 0:4 O.Chwedczuk 2,R.Struski,R.Markiewicz
5. OLDBOJE POWIAT ŁĘCZYŃSKI-GALACTICOS 1:7 M.Haładus-A.Orłowski 4,Majewski,Gajosz,Pilipczuk
6. OLDBOJE LUDWIN-SAMI SWOI 1:7 J.Bodzak-M.Karczmarczyk 3,M.Terebelski,D.Gaik,D.Kruk,samob.
TABELA PO 9 KOLEJCE
MIEJSCE | ZESPÓŁ | PUNKTY | Z | R | P | BRAMKI |
1 | DREWNIAKI | 27 | 9 | 0 | 0 | 32:3 |
2 | GALACTICOS | 16 | 5 | 1 | 1 | 23:5 |
3 | TIC-TAC | 16 | 5 | 1 | 2 | 32:17 |
4 | CZARNA MAMBA | 14 | 4 | 2 | 2 | 17:5 |
5 | SAMI SWOI | 12 | 4 | 0 | 4 | 31:19 |
6 | OLDBOJE LUDWIN | 10 | 3 | 1 | 4 | 19:24 |
7 | OLDBOJE POWIAT ŁĘCZYŃSKI | 10 | 3 | 1 | 4 | 15:21 |
8 | GÓRNICY | 9 | 3 | 0 | 5 | 21:33 |
9 | FC ZEZULIN | 8 | 2 | 2 | 4 | 15:21 |
10 | BARBARIANS | 6 | 2 | 0 | 6 | 14:27 |
11 | MALIBU | 0 | 0 | 0 | 8 | 3:46 |
NAJLEPSI STRZELCY PO 9 KOLEJCE:
17-M.Karczmarczyk (SAMI SWOI)
10-G.Różycki (OLDBOJE LUDWIN),A.Orłowski (GALACTICOS)
9-P.Milaniuk (TIC-TAC)
8-P.Wiński (TIC-TAC)
7-Dominik Broński (GÓRNICY), A.Włodarczyk (FC ZEZULIN),R.Markiewicz (DREWNIAKI),
GLKS Michów | 2:2 | Ludwiniak Ludwin |
2015-04-12, 16:00:00 |
||
oceny zawodników » |
A-klasa » Lublin III | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 16 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|