statystyki szczegółowe

Aktualności

REMIS W MICHOWIE

• autor: geloS10, 2015-04-16 10:03

W kolejnym wyjazdowym meczu gramy w osłabieniu po czerwonej kartce dla naszego obrońcy. Tym razem już w 10 minucie Adam Pikul wylatuje z boiska a gospodarze mają karnego, którego na szczęście broni Mariusz Pobiega. Zawodnicy z Michowa zmarnowali jeszcze jedną doskonałą sytuację w tej połowie, z bliskiej odległości ich zawodnik trafia w poprzeczkę. Do przerwy 0:0. A na początku drugiej połowy bardzo szybko tracimy bramkę, dośrodkowanie z prawej strony i niepilnowany gracz Michowa z bliskiej odległości (zabrakło powrotu naszego bocznego pomocnika Wojtka Pasiaka do defensywy) uderzeniem z powietrza umieszcza piłkę w rogu naszej bramki. Mimo gry o jednego zawodnika mniej nie poddajemy się i zdobywamy w krótkim odstępie czasu dwie bramki za sprawą Jarka Nastaja i Grześka Szymaniaka wychodząc na prowadzenie. Kilkanaście minut przed końcem spotkania boisko opuścił z kontuzją kolana Grzegorz Sajnaj. Wydawało się,że  już drugi raz w tej rundzie przywieziemy trzy punkty do Ludwina jednak tracimy w samej końcówce bramkę po ewidentnym spalonym.

GLKS MICHÓW-LUDWINIAK LUDWIN  2:2 (0:0)

Gole: Jarosław Nastaj, Grzegorz Szymaniak

Żółte kartki: Piotr Pasieczny

Czerwona kartka: Adam Pikul

Skład: Mariusz Pobiega - Piotr Mika, Maciej Pobiega, Konrad Broński, Adam Pikul-Grzegorz Sajnaj (C) (80’ Grzegorz Lipski), Piotr Pasieczny, Jarosław Nastaj (75’ Mateusz Grzesiuk), Wojciech Pasiak (70’ Damian Karasiński)- Grzegorz Szymaniak, Paweł Chochowski.

Rezerwowi: Grzegorz Lipski, Damian Karasiński, Karol Karasiński, Mateusz Grzesiuk

Trener: Mariusz Marzec