dzisiaj: 1010, wczoraj: 45
ogółem: 1 020 954
statystyki szczegółowe
W ostatni weekend rozegraliśmy już ostatnie mecze w Ludwińskiej Lidze Halowej 2016. W rozwinięciu znajdują się wyniki i strzelcy bramek z tych spotkań.
11 i 12 KOLEJKA II LIGI
11 kolejka (POLONIA ŁĘCZNA-pauza)
CZARNE KONIE-PERŁA BOIZ 0:3 R.Szyszka 2, N.Piotrowski
THE MINERS-TIC-TAC 2:2 W.Iskra, P.Grotnik-P.Ludwikowski, M.Wasilewski
CZARNA MAMBA-GPD-1 2:1 S.Saczewa, K.Kawalerski-D.Bodnar
12 kolejka (CZARNA MAMBA-pauza+ mecz zaległy)
POLONIA ŁĘCZNA-THE MINERS 2:5 A.Kosiński, P.Ptasiński-W.Iskra, K.Madej, P.Kowalik, P.Grotnik, M.Haładus
TIC-TAC-CZARNE KONIE 1:5 P.Ludwikowski-P.Przypis,D.Broński,G.Siodłowski,A.Tyczyński,A.Zaborski
PERŁA BOIZ-GPD-1 4:1 M.Kulczycki, Ł.Ścibior, R.Szyszka, N.Piotrowski-R.Ożóg
PUCHAR LIGI-PÓŁFINAŁY
COPACABANA-CZARNE KONIE 3:0 Ł.Sawicki, M.Kędzierski, M.Wieczorek
RAFALSCY J.H.J.S.-CZARNA MAMBA 3:0 B.Gajos 2, Kajetan Guz
15 i 16 KOLEJKA +MECZE ZALEGŁE - I LIGA
15 kolejka
WKL-MŁODE WILKI 3:0 wo
ZIELONI KONSUMENCI-DREWNIAKI 1:2 M.Karczmarczyk-M.Sieniec, B.Jarosz
RAFALSCY J.H.J.S.-COPACABANA 2:0 Kacper Guz 2
GS LUDWIN-ANONIM 1:1 G.Sajnaj-M.Zuber
NO TO KLOPS- ZIELONI KONSUMENCI 0:3 wo mecz zaległy
16 kolejka
COPACABANA-WKL 1:1 P.Chochowski-M.Kędzierski
GS LUDWIN-DREWNIAKI 9:2 A.Czubacki 4, P.Pasieczny 3, A.Pikul, G.Sajnaj-M.Sieniec, B.Jarosz
COPACABANA-ZIELONI KONSUMENCI 1:2 M.Kędzierski-D.Turek, M.Puchała mecz zaległy
ANONIM-RAFALSCY J.H.J.S. 1:3 Damian Osuch-B.Gajos, J.Macieńko, S.Tryk
MŁODE WILKI-NO TO KLOPS obopólny walkower
13 i 14 KOLEJKA II LIGI
13 kolejka
CZARNE KONIE-THE MINERS 1:3 A.Zaborski-P.Kowalik 2, K.Śpiewak mecz zaległy
GPD-1-TIC-TAC 3:0 wo
PERŁA BOIZ-THE MINERS 2:7 P.Skałecki, Ł.Ścibior-K.Śpiewak 3, P.Kowalik 2, K.Madej 2
CZARNA MAMBA-POLONIA ŁĘCZNA 4:2 S.Saczewa 2, K.Kawalerski, P.Dejko-A.Kosiński, P.Ptasiński
14 kolejka (OSTATNIA)
GPD-1-CZARNE KONIE 0:11 G.Siodłowski 6, D.Broński 2, P.Przypis 2, K.Siodłowski
THE MINERS-CZARNA MAMBA 4:6 K.Madej 2, P.Kowalik, D.Bogusz-S.Saczewa 3, F.Ogórek 3 mecz zaległy
POLONIA ŁĘCZNA-PERŁA BOIZ 0:3 D.Saczewa, R.Koput, R.Szyszka
TIC-TAC-CZARNA MAMBA 2:3 M.Wasilewski, M.Pasiak-S.Saczewa 3
17 i 18 KOLEJKA +MECZE ZALEGŁE - I LIGA, III TURNIEJ OLDBOJÓW
17 kolejka
RAFALSCY J.H.J.S.-NO TO KLOPS 3:2 J.Macieńko, Kajetan Guz, B.Gajos-K.Naumiuk, D.Sobczuk mecz zaległy
ANONIM-DREWNIAKI 3:0 wo
RAFALSCY J.H.J.S.-WKL 3:0 wo
COPACABANA-NO TO KLOPS 7:0 Ł.Sawicki 3, M.Kędzierski, P.Rembiesa, R.Mazurek, D.Czuryszkiewicz
MŁODE WILKI- ZIELONI KONSUMENCI 1:4 Ł.Koza-M.Karczmarczyk 3, D.Czaplicki
COPACABANA-GS LUDWIN 0:2 A.Czubacki 2 mecz zaległy
18 Kolejka (OSTATNIA)+MECZE ZALEGŁE+ III TURNIEJ OLDBOJÓW
RAFALSCY J.H.J.S.-NO TO KLOPS 2:1 Kacper Guz, S.Tryk-K.Naumiuk
MŁODE WILKI-GS LUDWIN 4:2 Ł.Koza 2, K.Karasiński, K.Szymaniak-A.Czubacki, A.Pikul
COPACABANA-ZIELONI KONSUMENCI 6:4 M.Kędzierski 2, M.Wieczorek 2, K.Grzelak, D.Czuryszkiewicz
ANONIM-WKL 3:0 wo
III TURNIEJU OLDBOJÓW
OLDBOJE ŁĘCZNA-OLESZEK AUTO EXPRESS (III Turniej Oldbojów)
OLDBOJE ŁĘCZNA-OLDBOJE LUDWIN (III Turniej Oldbojów)
OLESZEK AUTO EXPRESS-OLDBOJE LUDWIN (III Turniej Oldbojów)
FINAŁ PUCHARU LIGI
COPACABANA-RAFALSCY J.H.J.S. 2:2 (2:0 k) Ł.Sawicki, M.Wieczorek-J.Najda, B.Gajos
GLKS Michów | 2:2 | Ludwiniak Ludwin |
2015-04-12, 16:00:00 |
||
oceny zawodników » |
A-klasa » Lublin III | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 16 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|